• slide1
  • cln-slide
  • Ponton

Výletné plavby

Plavba Bratislavou

Nočná Bratislava

Plavba Bratislva – Devín

Plavba Bratislava – Čunovo

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Naša flotila:
Katamaran 9m, 13miestny
Kabínová loď 10,5m, 13 miestna
 

Katamaran 9m, 13miestnyvyletne-plavby-026

Ponúkame výletné plavby po Dunaji. Kapacita výletného plavidla je 13 osôb (s kapitánom). Vďaka komfortnému sedeniu našej párty lode si môžete vychutnať pohodovú jazdu aj s občerstvením a pochutnať na grilovaných špecialitách. Na výletnej plavbe Vám bude vyhrávať príjemná muzička a o príjemné osvieženie sa postará kapitán a náš chladiaci box.
Naša párty loď je vďaka dvojtrupovej konštrukcii veľmi stabilná, rovná paluba zabezpečuje pohodlný nástup aj výstup a pohyb po lodi. Vhodná je tým pádom aj pre imobilných pasažierov a aj deti.

Plavidlo môžu využívať aj cyklisti, cyklistov prepravíme spolu s ostatnou posádkou smer Devin, Hainburg, alebo Čuňovo.

Parametre plavidla:
dĺžka – 9,2m, šírka – 2,6m, výkon: 50k+15k zál.mot., max./cestov. rýchlosť – 20 / 15 km/hod, kapacita: 12+1 osôb.

 

 

Kabínová loď 10,5m, 13 miestna20170716_161959(0)

V našej ponuke výletných plavieb po Dunaji je k dispozícii nová 13 miestna kabínová loďka pre kratšie aj dlhšie plavby vrátane viacdenných. Je vhodná do každého počasia takmer 365dní v roku. K dispozícii je vnútorné sedenie pre 13 osôb aj vonkajšie na prove, bar s chladničkou, kuchynka s varičom, wc+sprcha, zadná kajuta s 3 lôžkami a centrálny kokpit s 5 lôžkami. Plavbu Vám spríjemní príjemná muzička a vietor vo vlasoch… Naša kabínová loď veľmi stabilná, rovná vnútorná paluba zabezpečuje pohodlný pohyb po lodi. Vhodná je tým pádom aj pre starších pasažierov a aj deti. Na korme je možné prepravovať bicykle.

Parametre plavidla:
dĺžka – 10,5m, šírka – 2,6m, výkon: 100k+10k zál.mot., max./cestov. rýchlosť – 27 / 22 km/hod, kapacita: 12+1 osôb.

20170716_161954(0)Schab CAB 10 back 1Schab CAB 10 interier2Schab CAB 10 interier1Schab CAB 10 interier7Schab CAB 10 interier6Schab CAB 10 interier3Schab CAB 10 interier8Schab CAB 10 interier4

 

Výletná plavba Bratislavou

vyletne-plavby-252Výletná plavba Bratislavou poskytuje nezabudnuteľný zážitok z toku rieky Dunaja, preplavba popod Bratislavské mosty, nábrežie a Bratislavský Hrad, prehliadka komplexu Eurovea a Riverpark z vody, popritom míňame výletne luxusné lode a hotely. Kontrast k šumu mesta bude plavba pod Bratislavou v úplnom pokoji prírodného toku bez rušivých podnetov len s žblnkajúcim Dunajom. Plavba o dĺžke cca 1,5hod.

Na požiadanie zabezpečíme občerstvenie alebo cateringový servis.

 

Akciová cena prenájmu lode – Katamarán 9m:   149€/loď (bez dph)
Akciová cena prenájmu lode – Kabínová 10,5m: 194€/loď
(bez dph)

Objednávka výletnej plavby

Registrácia termínu plavby

Plavba večernou (nočnou) Bratislavou

Plavba nočnou Bratislavou poskytuje nezabudnuteľný zážitok z toku rieky Dunaja, preplavba popod rozsvietené mosty, osvetlené nábrežie a Bratislavský Hrad, prehliadka komplexu Eurovea a Riverpark z vody, popritom míňame rozsvietené výletne luxusné lode a hotely. Kontrast k rozsvietenému mestu a jeho šumu bude plavba pod Bratislavou v úplnom pokoji a tme bez rušivých podnetov len s žblnkajúcim Dunajom. Plavba o dĺžke cca 1,5hod. zahŕňa drink na privítanie a na príjemnú plavbu. Čas plavby je pre vás vyhradený v rozmedzí 18:30-21:00 hod (podľa ročného obdobia, resp. podľa dohody…).

Na požiadanie zabezpečíme občerstvenie, alebo cateringový servis.

Akciová cena prenájmu lode – Katamarán 9m:   149€/loď (bez dph)
Akciová cena prenájmu lode – Kabínová 10,5m: 194€/loď
(bez dph)

Objednávka výletnej plavby

Registrácia termínu plavby

Výletná plavba, Bratislava – Devín

vyletne-plavby-123Výletná plavba s prehliadkou Bratislavy sa začína z prístaviska Vlčie Hrdlo (popoludní), preplavba pred Euroveou, Slovanským nábrežím, Bratislavským Hradom, Riverparkom, vplávanie do prírodnej pokojnej Karloveskej zátoky Dunaja, kameňolom pri Devíne, obec Devín a Devínsky Hrad, ústie rieky Moravy, kde zakotvíme a kde je naplánovaná prestávka s možnosťou občerstvenia  v neďalekej reštaurácie, návštevy hradu…, po cca 1 hod prestávke je naplánovaná plavba späť. Podvečerný návrat bude spojený so zapadajúcim slnkom nad Devínom a predvečernou prehliadkou Bratislavy. Po celý čas Vás bude sprevádzať náš skvelý skúsený kapitán – Riečny Vlk a príjemná muzička. Predpokladaný návrat do zátoky Vlčie Hrdlo je vo večerných hodinách. Dĺžka plavby cca 4hod.

Na požiadanie zebezpečíme občerstvenie alebo cateringový servis.

Plavidlo môžu využívať aj cyklisti, cyklistov prepravíme spolu s ostatnou posádkou. Cestu späť je možné potom stráviť na bicykli na cyklistickej trase…

Akciová cena prenájmu lode – Katamarán 9m:   299€/loď (bez dph)
Akciová cena prenájmu lode – Kabínová 10,5m: 389€/loď
(bez dph)

Objednávka výletnej plavby

Registrácia termínu plavby

Výletné plavba, Bratislava – Devín – Hainburg

vyletne-plavby-203Výletná plavba s prehliadkou Bratislavy sa začína z prístaviska Vlčie Hrdlo (popoludní), preplavba pred Euroveou, Slovanským nábrežím, Bratislavským Hradom, Riverparkom, vplávanie do prírodnej pokojnej Karloveskej zátoky Dunaja, kameňolom pri Devíne, obec Devín a Devínsky Hrad, ústie rieky Moravy, kde zakotvíme a kde je naplánovaná prestávka, kde ako darček bude občerstvenie s obedom na našej grill-boat s možnosťou návštevy hradu, po prestávke pokračujeme do Hainburgu, kde bude približne polhodinová prestávka s možnosťou občerstvenia v miestnej kaviarničke alebo krátkou prehliadkou mestečka. Podvečerný návrat bude spojený so zapadajúcim slnkom nad Devínom a predvečernou prehliadkou Bratislavy. Po celý čas Vás bude sprevádzať náš skvelý skúsený kapitán – Riečny Vlk a príjemná muzička. Predpokladaný návrat do zátoky Vlčie Hrdlo je vo večerných hodinách. Dĺžka plavby cca 5hod.

Plavidlo môžu využívať aj cyklisti, cyklistov prepravíme spolu s ostatnou posádkou. Cestu späť je možné potom stráviť na bicykli na cyklistickej trase…

Akciová cena prenájmu lode – Katamarán 9m:   349€/loď (bez dph)
Akciová cena prenájmu lode – Kabínová 10,5m: 453€/loď
(bez dph)

Objednávka výletnej plavby

Registrácia termínu plavby

Výletné plavba, Bratislava – Čuňovo / Jarovecká zátoka

Výletná plavba smer Čuňovo sa začína z prístaviska Vlčie Hrdlo v doobedných  hodinách, začíname pohodovou poprúdnou plavbou prírodným Dunajom, zavítame do Jaroveckej zátoky Dunaja, kde sa prevezieme popri hausbótovom kotvisku,  a pokračujeme ďalej smer Čuňovo a zdrž Hrušov. V maríne Čuňovo je cca 1 hod. prestávka na občerstvenie a príp. obed, možnosť okúpania sa v plávajúcom bazéne, možnosť navštíviť galériu Danubiana alebo areál vodných športov Divoká Voda v Čuňove. Po prestávke nasleduje plavba proti prúdu smer Bratislava – Vlčie Hrdlo. Predpokladaný návrat do zátoky Vlčie Hrdlo je vo poobedných hodinách. Dĺžka plavby cca 4hod.

Plavidlo môžu využívať aj cyklisti, cyklistov prepravíme spolu s ostatnou posádkou. Cestu späť je možné potom stráviť na bicykli na cyklistickej trase…

Na požiadanie zabezpečíme občerstvenie alebo cateringový servis.

Akciová cena prenájmu lode – Katamarán 9m:   299€/loď (bez dph)
Akciová cena prenájmu lode – Kabínová 10,5m: 389€/loď
(bez dph)

Objednávka výletnej plavby

Registrácia termínu plavby

Výletné plavba  -  Bratislava – Čuňovo / Jarovecká zátoka  + plavba kajakom

K výletnej plavbe smer Čuňovo ponúkame aj možnosť rekreačného zážitku vo forme 1,5hod. plavby na kajakoch (jedno a dvojmiestnych).

Akciová cena prenájmu lode – Katamarán 9m:   339€/loď (bez dph)
Akciová cena prenájmu lode – Kabínová 10,5m: 440€/loď
(bez dph)

A) +prenájom a plavba na kajaku v Jaroveckej zátoke
možnosť doobjednať plavbu na kajakoch v Jaroveckej zátoke cca 1,5hod v cene: 18€ / os.
(kajakovanie, kúpanie, oddych v zátoke, stojatá voda, vhodné aj pre deti, možnosť využiť občerstvenie v maríne,…)

B) +splav kajakom po Dunaji do Čuňova
možnosť doobjednať splav kajakom po Dunaji z Jaroveckej zátoky do Čuňova ~1,5hod v cene: 22€/os.
(kajakovanie, kúpanie v zátoke, kúpanie v bazéne Čuňovo, možnosť využiť občerstvenie v maríne v Čuňove,kúpanie v bazéne Čuňovo, možnosť využiť občerstvenie v maríne v Čuňove, sprievodná loď na Dunaji,.. ).

(v cene je zapožičanie kvalitného nepotopiteľného kajaku “sit on top”     jedno/dvojmiestneho, záchranná vesta, pádla, sprievodná loď,….)

kajaky2kajaky3marina jarovce

 

Poznámky:

Miesto nástupu:
Bratislava – zátoka Vlčie Hrdlo (hlavné nástupište č.1) / Bratislava Staré mesto – Eurovea – reštaurácia Knajpa na Dunaji (nastupište č.2 – klinkúť)
Pri nástupe v Bratislave Staré mesto – reštaurácia/pontón Knajpa sa plavba skracuje o 1/2h, alebo sa účtuje poplatok za pristavenie 50€ bez DPH a poplatok 30€ za nástup+výstup
Bratislava – po dohode možnosť individuálneho miesta nástupu.
Premávame za pekného počasia, v prípade nepriaznivého si vyhradzujme zmenu termínu plavby.
Minim. počet posádky plavidla – 9 os. (neplatí pri prenájme celej lode)
Neplavci a deti je potrebné, aby mali počas plavby naše záchranné vesty.
Deti do 18 rokov len v sprievode rodičov alebo zákonných zástupcov.
Možnosť vstupu aj s vozíčkom, alebo bicyklom, bicykel príplatok 4€ /ks, (potrebné nahlásiť dopredu). V prípade objednania celej lode je možné dĺžku trasu a dĺžku trasy prispôsobiť podľa dohody.

Všeobecné obchodné a zmluvné prepravné podmienky plavby – kliknúť
Cestujúci  pri  rezervácii  výletnej  plavby,  alebo  pri  zakúpení  cestovného  lístka  resp.  pri zaplatení výletnej plavby súhlasí s týmito podmienkami „Všeobecné obchodné a zmluvné prepravné  podmienky  plavby“.  Cestujúci  si  je  vedomí,  že  sa  s  týmito  podmienkami oboznámil ešte pred nástupom na loď.

Všetky uvedené ceny sú bez DPH

(Aktualizacaia cien: 1.8.2017)

#vyletne-plavby-po-dunaji  #rent-boat-danube   #rent-a-boat   #prenajom-lodí-Dunaj   #party-loď  #party-boat   #katamaran   #teambuilding   #rozlučka-so-slobodou   #water-taxi  #loď pre deti plavba